Drukāt

30.augustā Uguns nakts Carnikavas novadā

.

Jau šo sestdien (30.augustā) Senās uguns nakts tiks atzīmēta Carnikavas novadā. Brauc ciemos un piedzīvo neaizmirstamu vakaru. Arī novada uzņēmēji būs sagādājuši piedāvājumus, piemēram, Lilastes restorānā būs īpašs ēdienkartes piedāvājums apmeklētājiem. 
Drukāt

Latvijas kūrortpilsētas aicina

.

Maija mēnesī 9 Latvijas pilsētās Baldonē, Carnikavā, Liepājā, Līgatnē, Ogrē, Salacgrīvā, Saulkrastos, Siguldā un Jūrmalā tika rīkoti vasaras kūrortsezonas atklāšanas svētki. Gan vietējiem, gan ārvalstu apmeklētājiem bija iespēja ar aizraujošām sportiskām aktivitātēm un piesātinātu kultūras programmu sagaidīt vasaras atnākšanu visas dienas garumā.
Drukāt

Baltijas veloceliņa un Eiro velo 13 attīstība Latvijā

.

Atsaucoties uz pēdējo dienu publiskajā telpā izskanējušajām ziņām un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (VARAM) Romāna Naudiņa (VL-TB/LNNK) iecerēto ideju īstenot unikāla veloceliņa izveidi gar jūru, attīstot vienotu velomaršrutu visās trīs Baltijas valstīs, Vidzemes Tūrisma asociācija precizē un papildina medijos atspoguļoto informāciju par velotūrisma un Eiro Velo 13
Drukāt

Vidzemes piekraste Līgo

.

ALOJAS NOVADĀ
21. jūnijā
Plkst.17 notiks V Alojas novada pļaušanas svētki. Pulcēšanās no plkst.16.30 Jūras ielā 10, Alojā. Pirmais vāls plkst.17. No plkst.21 sadziedāšanās, danči, ugunskura iedegšana, balle, ugunsrata ripināšana un citas aktivitātes.
Plkst.17 Puikules parkā, plkst.19 Ozolmuižas stadionā Jāņu ielīgošanas koncerts.
Drukāt

Pārgājiens "Garciems - Carnikava" 22. jūnijā

.

Tieši pirms Līgosvētkiem 22. jūnijā pargajieni.lv piedāvā doties šīs vasaras pirmajā pārgājienā pa Garciema un Carnikavas apkārtni. Pārgājiens sāksies Garciema dzelzceļa stacijā ap plkst. 10:15, kad būs pienākuši vilcieni no Rīgas un Skultes. Tā kā šeit ir liels stāvlaukums, tad tur būs arī ērti novietot savas automašīnas.
Drukāt

Jātniekiem sākas sacensību sezona

.

Carnikavas novadā ir iespēja doties izjādēs ar zirgiem zirgu audzētavā "Erceni", zirgu stallī "Ekvi", zirgu audzētavā "Ventas", zirgu audzētavā "Poči" vai ar Carnikavas jātnieku biedrību. Ceļotājiem tiek piedāvāti dažādi maršruti - jūras, ezeru un dabas parka "Piejūra" tuvumā. Profesionālājiem jātniekiem tiek
Drukāt

Aicinām pieteikt vasaras nakšņošanas iespējas

.

campsiteCarnikavas novada Tūrisma informācijas centrs aicina iedzīvotājus pieteikt vasaras naktsmītnes, ugunskuru vietas un teltsvietas ceļotājiem. Lūdzam iesūtīt informāciju par naktsmītnes iespējām uz e-pastu . Lūdzam norādīt adresi, piedāvātos pakalpojumus, istabas lielumu, gultasvietas, ērtības, e-pastu, telefonu, saziņas valodu, minimālo un maksimālo īres termiņu un vismaz 3 bildes.
Drukāt

Aicinām tirgotājus piedalīties „Bērnu svētkos”

.

31.maijā „Bērnu svētkos” aicinām piedalīties tirgotājus un atrakciju organizatorus, kas piedāvā produkciju un pakalpojumus bērnu auditorijai dažādās vecuma grupās. Aicinām rotaļlietu, saldumu, šokolādes, bērnu spēļu, cukurvates, piparkūku, bufetes, cepto kartupeļu u.c. tirgotājus.