Drukāt

Boards You, SIA

Adrese: Laivu iela 2A, Carnikava, Carnikavas pagasts, Ādažu novads, LV-2163 (Atrodama Google Maps kā “Boards You SUP dēļu noma Carnikavā Cafe Maza upe”; saite: https://goo.gl/maps/HAzKtd1e6kdSiPRU8);
Koordinātas: 57.132913, 24.265022;
Darba laiks: 12.00 – 22.00;
Darba periods: aktīvā sezona no aprīļa līdz novembrim; atlikušajā periodā tiek izgatavoti balansa dēļi;
Kontaktpersona: Vents Strautmanis;
Kontakttālrunis: +371 26222212;
E-pasta adrese: ;
Tīmekļvietne: https://boardsyou.lv/;
Sociālie tīkli: Facebook lapa BoardsYou, Instagram konts @boardsyou un YouTube konts Boards You.

Boards You ir videi un dažādiem cilvēkiem draudzīgs uzņēmums, kas ar prieku sagaidīs, pastāstīs, parādīs un ieteiks labāko, jo mērķis ir radīt un uzturēt pozitīvas emocijas! Boards You ir gadiem ilga pieredze SUP dēļu airēšanā un plaša pieredze dažādu ar airēšanu saistītu piedzīvojumu organizēšanā.

Boards You SUP dēļu un kajaku noma Carnikavā piedāvā Jums plašu pakalpojumu klāstu.
 
Ar Boards You Jums ir iespēja baudīt SUP un laivu piedzīvojums neatkarīgi no laikapstākļiem vai diennakts stundas, tieši tāpēc uzņēmums piedāvā SUP dēļu nomu un laivu nomu ne tikai nomas punktā Carnikavā, bet arī līdzņemšanai. Noma pieejama arī ģimenēm ar bērniem bez vecuma ierobežojuma, kā arī personām ar invaliditāti. Neredzīgajām personām vajadzētu nākt ar pavadoni (aprīkojums ir piemērots, lai uz dēļa atrastos 2 personas). Ar nomas cenām varat iepazīties šajā saitē: https://boardsyou.lv/boards-you-sup-delu-noma/.
 
Uzņēmuma īpašumā ir ap 60 dažādu SUP dēļu, kas piemēroti gan bērniem, gan iesācējiem, gan arī profesionāliem braucējiem. Boards You piedāvā kādu no Roteko Solina ērtajiem un stabilajiem kajakiem. Jautrām ballītēm vai mierīgam ģimenes izbraucienam ir pieejami Mega SUP dēļi, uz kura vienlaicīgi var atrasties līdz pat 8 personām. Dēļus iespējams saņemt gan iepakotus somās ērtai to pārnēsāšanai un transportēšanai, gan piepūstā veidā. Komplektā ietilpst SUP dēlis, airis, drošības veste, pumpis, SUP pārvadāšanas soma. Pirms inventāra atdošanas saņemsiet instruktāžu un labākos ieteikumus maksimāli patīkamām un drošām brīvdienām uz ūdens.
 
Papildus tam, Boards You piedāvā laivu un SUP maršrutus, ar iespēju piegādāt kajakus un SUP dēļus uz Jūsu piedzīvojuma brauciena starta vietu, kā arī sagaidīšanu finišā. Piedāvājumā ir arī maršruti gida pavadībā, kas ietver video un foto no Jūsu piedzīvojuma brauciena.
 
Boards You piedāvā korporatīvo pasākumu organizēšanu, kā arī komandas saliedēšanas pasākumus fiziskām un juridiskām personām.

 

BoardsYou attels 2 updatedBoardsYou attels 3 updatedBoardsYou attels 4 updatedBoardsYou attels 5 updatedBoardsYou attels 6 updatedBoardsYou attels 7 updatedBoardsYou attels

 

Share on Facebook Tweet